#13

Czas Świąt Bożego Narodzenia już za nami, a zbliża się zabawa Sylwestrowa i Nowy Rok 2022. 

Jak ocenilibyście mijający rok? Wszystkim minął on na pewno w dużym stopniu pod znakiem pandemii, z którą mamy tak długo już do czynienia. W każdym kraju wygląda to inaczej. Wydaje mi się żyjąc trochę jak Hannah Montana w dwóch światach, że będąc w Polsce jakoś mniej odczuwałam, że coś w ogóle się dzieje. W Holandii chyba byłam codziennie jakoś bardziej skonfrontowana ze skutkami obecnej sytuacji. Ten rok był wymagający. Dla mnie. Ale spotkało mnie też wiele pięknych rzeczy, takie jak np. podróże i zwiedzanie, za które bardzo jestem wdzięczna w moim życiu. Zdaję sobie sprawę, że nic nie jest dane nam z góry i doceniam wszystko, co jest mi w życiu dane. Nie zawsze tak było. Pandemia i izolacja dała chyba każdemu z nas do myślenia, zwłaszcza młodzieży, takim osobom jak ja, które dopiero poznają i odkrywają siebie. Ten rok to była jedna wielka podróż w głąb samej siebie. I mimo, że czasami bywało ciężko, to jestem wdzięczna nawet za to. Ale nie będę się o tym rozpisywać. W końcu po to otworzyłam bloga, aby rozprowadzać za jego pomocą tylko positive vibe :)


Tak więc święta, święta i po świętach. Mam nadzieję ,że ten wyjątkowy czas minął Wam przyjemnie, w gronie rodzinnym.  Chciałabym skorzystać z okazji i złożyć wszystkim czytającym wspaniałej zabawy Sylwestrowej, w dobrym towarzystwie i nastroju. Dużo zdrowia i sukcesów blogowych dla innych blogowiczów. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2022 roku! I jak to mówią - oby był lepszy od poprzedniego :)


Wszystkiego naj , K.♥ Komentarze

 1. W Holandii jest większa gęstość zaludnienia niż w Polsce, więc wszelkie pandemie tam będą mocniej odczuwane.
  Dziękuję za piękne życzenia i mam nadzieję, że Nowy Rok okaże się dla Ciebie szczęśliwy i udany.
  Pozdrawiam z Życzeniami na pogodnego Sylwestra. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, co napisał Żaberd. Ku memu zaskoczeniu, Holandia jest dość malutkim krajem. Dzięki za życzenia! Tobie życzę tego samego. Trzymaj się ciepło:)

  zapraszam również do siebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń!

  https://artidotum.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mijający rok był dla mnie całkiem dobry, ale były w nim górki oraz dołki :D
  Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mijający rok był pełen wrażeń dla mnie, ale takich pozytywnych, nie narzekam, ale myślę że ten 2022 będzie lepszy i będę dążyła do tego, aby faktycznie on takim był :) Wszelkiej pomyślności i dużo zdrowia na nadchodzący Nowy Rok! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Również życzę wszystkiego dobrego na nowy rok i oczywiście udanego sylwestra. :) Pandemia z pewnością wpłynęła na życie każdego z nas. Mimo wszystko ten rok wspominam bardzo dobrze. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też nie narzekam na ten rok. Oby następny był jeszcze lepszy, dla Ciebie także. Spełnienia wszystkich pragnień i tylko pięknych chwil :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę Ci, aby nadchodzący rok przyniósł Ci same piękne chwile:) Zdrowia i pomyślności!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja 2021 rok wspominam tak o, były dobre ale i czasem złe chwilę. Mimo to mam nadzieję, że 2022 będzie lepszy :) I tego Ci życzę lepszego Nowego Roku, zdrowia, szczęścia i radości oraz Szczęśliwego Nowego Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Przesyłam Ci moc życzeń i serdeczności na Nowy Rok

  OdpowiedzUsuń
 11. Rok 2021 minął mi całkiem dobrze, jeżeli miałam jakieś problemy, to były szybko rozwiązane. Wszystkiego najlepszego w nowym roku ❤

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo szybko minely i powiem Ci ze nie zdazylam odpoczac. Odpoczelam juz po i tak do Sylwka

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Za każdy pozostawiony komentarz dziękuje . ♥
Odpowiadam na Wasze komentarze . ♥
Z chęcią zaglądam na Wasze blogi . ♥
Nie toleruję SPAMU!
Pozdrawiam ciepło , Kasia . ♥

Zajrzyj na FB!

Instagram